עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
ITS OK TO NOT TO BE OK
חברים
תיאוליליס אנונימי
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
BFF  (1)
אהבה  (1)
אכזבה  (1)
בית ספר  (1)
געגוע  (1)
דחוי  (1)
השפלה  (1)
חברות  (1)
חברים  (1)
ירידות  (1)
לא אמיתי  (1)
לבד  (1)
ללא מוצא  (1)
מקובלת  (1)
עילבון  (1)
עצב  (1)
פחדים  (1)
פרידה  (1)
רגש  (1)
רוחות  (1)
רוע  (1)
שייכות  (1)
ארכיון

טוב לא בא בחשבון

20/07/2017 15:32
הבלוגרית
עילבון, עצב, השפלה, ירידות
היוששש,אני יודעת שלא כתבתי מימיזמן. 

בשנה האחרונה התחברתי לכמה בנות שלא הייתי חברה שלהם בעבר. שירה (שם בדוי) ו סיגל (שם בדוי) התחילו "לרדת" עליי ולהגיד לי כל מיני דברים ממש לא נעימים ומביכים. עם שירה דיברתי על זה עד שעזרתי אומץ זה היה אחרי שנה נוראית בחיים שלי. שנה שראיתי את עצמי בתור ה"מכוערת" ה"מחוצ'קנת" זאתי עם העיניים המוזרות והאף המוזר ועוד... שירה (זאתי שהיום אני בקשר הדוק איתה) יורדת עליי המון, המון. בעיקר שהיא עם סיגל. היא וסיגל ביאפאפ וכל פעם שאנחנו שלושתינו ביחד, הם מוצאות זמן ומקום וסיטואציה מתאימה ויורדות עליי. בהתחלה, ידעתי והאמנתי באמת שזה סתם שטויות ושהם רק צוחקות איתי, וצחקתי גם. מה שקרה אחרי כבר יהיה לי קשה לשנות. יום יום בתיכון הם ירדו עליי, על כללל דבר. אני, שרק מחמיאה להן כל הזמןן ובדגש על כל הזמן, מקבלת רק "מחמאות" רעות ושליליות. אחרי חצי שנה בערך, אפילו לא, אחרי שלושה חודשים של ירידות מטורפות כל יום, כמעט בכל שעה, כל הזמן, אני היתחלתי להאמין להם. אני התחלתי להאמין לכל מילה שיוצאת להם מהפה. הסתכלתי במראה וראיתי ילדה מכוערת, עם אף "של איתיופים" ככה הן קראו לזה (למרות שאני בכלל אירופאית!), פה מכוער, מלא חצ'קונים, עיניים מוזרות. כל יום בבוקר שקמתי, הדבר הראשון שחשבתי זה, וואי כמה שאני מכוערת הלוואי לא הייתי עצמי. כן אני חייבת לומר שזה שינה אצלי משהו, משהו בנשמה באופי. הדבר הגרוע ביותר שקרה, זה שבמהלך השנה הזאתי הם רק מצאו עוד ועוד דברים לרדת עלייהם. והכי הכי גרוע, עוד חברות שלי התחילו להגיד לי את אותו הדבר, אז עכשיו זה לא היה רק סיגל ושירה, זה היה עוד בנות, ובניהם החברה הכי טובה שלי! 
זה היה שנה מאוד קשה עבורי, ושאני כותבת את זה יש לי דמעות בעיניים. אני רק רוצה שהם יפסיקו, שזה ייגמר, שזה יעבור לי. רק שיפסיקו. 
קשה לי לומר להם את זה, ובנתיים דיברתי על זה רק עם שירה, שלא ממש היתייחסה לזה כמשהו מובן מאילו. אני לא רוצה להפסיק את הקשר עם אף אחת מהן, כי אני יודעת זה יהיה לי קשה מידי, כי אני באמת באמת אוהבת אותן. אני רק רוצה שייפסיקו ולא יודעת איך.....
על מנת לכתוב תגובה יש להתחבר לאתר, או אם אינכם עדיין רשומים הרשמו בחינם.